Bakırköy İstanbul

Daphne Bakırköy Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel Lazer Merkezi.

Bakırköy
0533 380 42 43
Bakırköy Daphne
WhatsApp

Bakırköy Daphne Lazer

Daphne lazer Bakırköy merkezimizde lazer epilasyon ve karbondioksit fraksiyonel lazer hizmetleri veriyoruz. Medikal cilt bakımı için silkpeel uyguluyoruz. Uzman doktorların yönettiği bu merkezde ön görüşmelerden ayrıca ücret almıyoruz. Bakırköy merkezimize ulaşım için yukarıdaki talimatları takip edin. Lütfen ön görüşme için randevu alın. Çünkü randevusuz işlem yapılmamaktadır.

Bakırköy buz lzer diode lazer uygulaması
Bakırköy buz lzer diode lazer uygulaması

Bakırköy Lazer Epilasyon

Merkezimizde diode lazerlerle epilasyon yapıyoruz. Ayrıca bu diode lazere buz lazer de denilmektedir. Son zamanlarda bu lazere; Buz başlıklı lazer veya ütüleme epilasyon diyenlerde vardır. Diode lazer tüm cilt tiplerinde uygulanabilen bir lazer türüdür. Ayrıca İnce tüylere en etkili lazer diode lazerlerdir. Bu özellikleri nedeniyle bir çok klinik tarafından en çok kullanılan lazer diode lazerdir. Yüz bölgesinde en etkili lazerlerdir.

Biz merkezimizde lightsheer diode lazer kullanmaktayız. Ayrıca Buz lazer denmesinin nedeni başlıkta aktif soğutmaya sahip olmasıdır. Aktif soğutma nedeniyle cilt buz gibi soğur. Bu sayede ağrı duymazsınız. Diode lazer tüm vücut bölgelerine yapılan güçlü bir lazerdir. Bu nedenle Diode lazer bizim tüm merkezlerimizde bulunmaktadır.

Bakırköy Diode Lazer Buz Lazer Uygulaması
Bakırköy Diode Lazer Buz Lazer Uygulaması

Bakırköy Fraksiyonel Lazer

Merkezimizde karbondioksit fraksiyonel lazerle kozmetik dermatoloji uygulamaları yapılmaktadır. Karbondiksit lazerler sivilce izlerinin yok edilmesinde en çok kullanılan lazerlerdir. Sivilce izleri için ilaç ve kremler tam istenen sonucu vermez. Bu nedenle fraksiyonel lazer şu anda bilinen en iyi çözümdür. Çünkü fraksiyonel lazer ciltteki hasarlı dokuyu buharlaştırıp yok eder. Bu sayede cilt yeni doku üretir. Yeni doku sayesinde izler tamamen bile iyileşebilir.

Fraksiyone lazer çatlak tedavisinde de bilinen en iyi çözümdür. Çatlakların nedeni hormonlardır. Bu yüzden en çok kadınlar bu duruma maruz kalır. Fakat fraksiyonel lazer sayesinde kesin çözüm bile sağlanabilmektedir.

Fraksiyonel lazerle cildin en üst tabakasını yüzeysel bir şekilde soyar. Böylece soyulan dokunun yerine cilt yeni doku oluşturur. İşte bu şekilde oluşan doku yeni ve orjinal cilt dokusuna çok yakındır. Yani cilt gençleşmiş gençlik yıllarına geri döner. Ayrıca ciltteki parlaklığı etrafınızdaki herkes fark eder. Cilt yenileme uygulamaları için fraksiyonel lazer en çok kullandığımız yöntemdir.

Ksantelazma göz kapaklarında görülen yağ birikintileridir. Beyaz renklidir. Kozmetik olarak rahatsız eder. Karbondioksit lazerle tek bir seans tedavi etmek çoğunlukla yeterli olmaktadır.

Siringomlar iyi huylu ter bezi tümörüdür. Küçük küçük ve ciltte çok yaygındır. Bu nedenle tedavisi çok zordur. Fakat Karbondioksit lazer 2-3 seansta tamamen yok eder.

Sivilce izleri için en iyi lazer tedavisi
Sivilce izleri için en iyi lazer tedavisi

Zeytinlik, Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No: 1 D:Kat -2, 34140 Bakırköy/İstanbul Türkiye

Medikal Cilt Bakımı

Yüzeysel mikrodermabrazyon yöntemi ile çalışan silkpeel cihazı kullanıyoruz. Aynı zamanda bu yöntemin bir avantajı da cilde istenen serumları uygulama imkanı vermesidir. Bu yönteme dermal infüzyon adı da veriliyor.

Medikal cilt bakımı silk peel
Medikal cilt bakımı silk peel

Medikal cilt bakımı için lütfen bize ulaşın. Bakırköy

“Bakırköy İstanbul” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.