Ataşehir İstanbul

Daphne Ataşehir lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer merkezi.

Ataşehir
0533 380 33 02
Ataşehir Daphne
WhatsApp
  
Daphne Lazer Ataşehir Şubesini Hemen arayın! Whatsapp dan yazın, sesli mesaj gönderin.

Daphne Lazer Ataşehir Merkezi

Ataşehir Daphne lazer merkezinde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer hizmetleri verilmektedir. Dermatoloji uzmanlarının yönettiği bu profesyonel kliniğe ulaşım çok kolaydır.

Ataşehir Daphne lazer merkezi konumda doğu Ataşehir yolu üzerinde bulunmaktadır. Haritadaki talimatları takip ederek merkezimize rahatça ulaşabilirsiniz. Merkezimize toplu taşıma veya özel aracınızla gelebilirsiniz. Özel aracınızla gelirseniz otopark ve vale hizmetimiz bulunmaktadır.

Ataşehir Alexandrite lazer epilasyon
Ataşehir Alexandrite lazer epilasyon

Ataşehir Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon günümüzde bilinen en etkili epilasyon yöntemidir. Ortaklama 6 seans yapıldığında istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür. Bu nedenle yıllar içerisinde çok etkili lazer cihazları geliştirilmiştir. Biz Daphne Lazer olarak yüksek etkili marka cihazlarla epilasyon yapmaktayız.

Fakat etkili lazer epilasyon için sadece iyi marka cihazlar kullanmak yetmez. Uzman doktorların süreci yönetmesi çok önemlidir. Ayrıca kliniğin oturmuş lazer epilasyon prosedürleri hem etkili hem de güvenli epilasyon için şarttır. Etkin yüksek dozların güvenli şekilde doğru teknikle uygulanması şarttır. 17 yıllık deneyimimizle ve profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Ataşehir lazer epilasyon merkezimizde en hızlı ve etkili sonuç alabilmeniz için iki farklı lazerle epilasyon yapmaktayız. Diode lazer ve alexandrite lazer bu merkezimizde kullanılan lazer tipleridir.

Apogee 5500 Cynosure marka Amerikan menşeili alexandrite lazer bu merkezimizde kullandığımız lazerlerden bir tanesidir. Çok yüksek etkinliğe sahip olan bu cihaz kıl köklerine etki ederek kalıcı epilasyon sağlamaktadır. Alexandrite lazer kadınlarda özellikle genital, bikini, koltukaltı ve bacaklarda en çok istenen lazerlerden biridir.

Bir diğer lazerimiz son yıllarda çok popüler olan buz lazer olarak ta adlandırılan diode lazerlerdir. Biz Amerikan, İsrail ortak yapımı lightsheer diode lazer kullanmaktayız. Bu lazer çoğu tarafından buz lazer veya ütüleme lazer olarak ifade edilmektedir. Diode lazer oldukça güçlü ve etkili epilasyon sağlayan önemli bir epilasyon lazeridir.

Lazer epilasyondan en iyi sonuç almak tüm yaptıranların ortak arzusudur. Fakat en etkili ve en hızlı sonuç için en önemli iki kural doğru lazer cihazı ile işlem yaptırmak ve doğru dozda lazer uygulamasıdır. Teknik olarak bir çok detay söz konusudur. Özellikle lazer merkezinin doğru doz ve doğru lazerle ve doğru teknikle uygulama yapması istediğiniz sonuca kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Ataşehir Diode Buz Lazer Epilasyon
Ataşehir Diode Buz Lazer Epilasyon

Ataşehir Fraksiyonel Lazer

Karbondioksit fraksiyonel lazer ile bir çok cilt sorunu tedavi edilebilmektedir. Çatlak tedavisi, cilt yenileme, ksantelazma, siringoma, yaşlılık lekeleri, ciltteki siğiller gibi tedavisi güç olan bir çok durum için fraksiyonel lazer kullanılmaktadır.

Fraksiyonel lazer sivilce izleri tedavisi günümüzde en çok tercih edilen tedavilerden biridir. Lazer uygulamaları çoğunlukla 3 seansta tatmin edici sonuçlar vermektedir. Fraksiyonel lazer uygulamaları dermatoloji uzmanlarımız tarafından uygun görülen kişilere yapılmaktadır.

Karbondioksit fraksiyonel lazer sivilce izleri ve diğer tedaviler için FDA tarafından onaylıdır. Lazer uygulanan bölgedeki hasarlanmış veya renk değişimi olmuş doku aralıklı olarak buharlaştırılır. Bunun yerine cildin kendi dokusu derinin alt katmanlarından cildi tamir eder. Bu tamir sonucu oluşan doku orjinal doku ile aynıdır. Yani hasarlanan veya yıllar içinde lekelenmiş doku kaybolur.

Sivilce izleri için en iyi tedavi
sivilce izleri lazer tedavisi

Karbondioksit fraksiyonel lazer çatlak tedavisinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Çatlakların kesin çözümü yoktur. Bir çok krem, losyon ve benzeri maddeler kullanılmıştır. Fakat fraksiyonel lazer ile hasarlı doku yok edilip cildin kendi dokusuna uygun yeni doku oluşturması önemli iyileşme sağlamaktadır. Çatlaklar hormonsal nedenlerle daha çok kadınlarda görülen bir cilt sorunudur.

Ciltte oluşan özellikle 50 yaş civarındaki yaşlanma için fraksiyonel lazerle cilt gençleştirme yapılmaktadır. Fraksiyonel lazer cildin üst tabakasındaki yıllar içinde yaşlanmış dokuyu ortadan kaldırır. Bu işlem lazer peeling olarak da bilinmektedir. Yeni oluşan daha az gözenekli ve kollojen bakımından zengin doku cildi gençleştirmektedir.

Merkeze Nasıl Ulaşırım

Önerimiz yukarıdaki harita talimatlarını takip etmeniz olacak. Ataşehir lazer merkezine toplu taşıma, otobüs, dolmuş yoluyla ulaşabilirsiniz. Özel aracınızla gelmek isterseniz kliniğe ait otopark ve vale hizmetimiz mevcuttur.

Ataşehirde merkezi bir lokasyonda hastaneler bölgesinde hizmet vermekteyiz. Ataşehir son yıllarda finans merkezinin de bu bölgeye inşaası nedeniyle çok popüler bir yerleşim alanı haline gelmiştir. Ataşehir bölgesinde bir çok alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bunların bir çoğu İstanbul çapında da ünlü merkezlerdir. Trafik çok fazla sıkıntı olmamaktadır.

 Küçükbakkalköy Mahallesi, Vedat Günyol Cd. No.36, 34750 Ataşehir/İstanbul Türkiye

Yorum yapın