Atakent İstanbul

Daphne Atakent lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer merkezi.

Atakent
0533 380 33 57
Atakent Daphne
WhatsApp

Atakent Lazer Merkezi

Daphne lazer Atakent şubesinde lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer hizmeti verilmektedir. Ayrıca bu merkezde buz lazer, alexandrite lazer ve Nd Yag lazer bulunmaktadır. Yani bir lazer kliniğinde bulunması gereken tüm lazerler bu merkezimizde mevcuttur.

atakent alexandrite lazer epilasyon
Atakent alexandrite lazer epilasyon

Atakent Lazer Epilasyon

Buz lazer diğer adıyla diode lazer, alexandrite lazer, nd yag lazer bu merkezimizde lazer epilasyon amacıyla kullandığımız lazerlerdir. Aynı zamanda Atakent lazer epilasyon merkezimiz üniversite bünyesinde hizmet verildiği için tüm lazerler bu merkezde bulunmaktadır.

Diode lazerler buz lazer veya buz başlıklı lazerler olarak ün yaptılar. Gerçekten de çok etkili epilasyon sağlayan lazerlerdir. Bu lazer tipi ile özellikle yüz, boyun, ense ve kol gibi zor bölgelerde bile epilasyon yapılmaktadır. Erkeklerde sırt bölgesinde derin kıllarda bile çok iyi sonuç alınmaktadır. Bu merkezde çok bilinen bir marka olan Lightsheer diode lazerle epilasyon yapılmaktadır.

Ayrıca en çok kullandığımız diğer bir lazer Apogee 5500 Cynosure Alexandrite lazerdir. Özellikle kadınlarda koltukaltı, bacak , bikini ve genital bölgede hızlı ve en etkili lazerlerden biridir. Fakat alexandrite lazer yüz bölgesinde ve kollarda kullanılmamalıdır.

Bir diğer avantaj bu merkezde uzman doktorlar tarafından ön görüşmelerin ücretsiz yapılmasıdır. Fakat öncelikle yukarıdaki telefondan ön görüşme randevusu almalısınız.

Atakent diode buz lazer epilasyon
Atakent diode buz lazer epilasyon

Atakent Fraksiyonel Lazer

Karbondioksit fraksiyonel lazer bu merkezimizde kullandığımız FDA onaylı lazerlerimizden bir diğeridir. Bu özelliğinin yanında bu lazerimiz aynı zamanda cerrahi başlığı sayesinde bir çok cilt probleminde de kullanılabilir. İlave bu özellikleri sayesinde çok sayıda cilt lezyonu tedavi edilebilmektedir.

Dermatoloji uzmanı doktorlarımızın en çok kullandığı lazerlerden biri bu lazerlerdir. Sivilce izlerinin lazerle yok edilmesinde kullanılan fraksiyonel lazer en hızlı ve etkili yöntemdir. Bir başka kullanım alanı ise çatlak tedavisidir. Kadınlarda oluşan ve tedavisi neredeyse olmayan çatlaklarda en iyi çözüm fraksiyonel karbondioksit lazerlerdir.

Cildin yenilenmesinin yanı sıra gençleştirilmesinde de bu lazer öne çıkar. Özellikle kalıcı etkinliği ve yüksek kollojen oluşturma potansiyeli nedeniyle diğer yöntemlerden ayrılır. En etkili olduğu alanlardan biri de Çatlakların kalıcı olarak yok edilmesidir. Çatlak tedavisi için günümüzde en etkili yöntem fraksiyonel lazerdir.

Ksantelazma göz altlarında oluşan yağ ve kolesterol birikimleridir. Ksantelazmanın yok edilmesinde karbondioksit lazer cerrahi usullerle kullanılır. Fakat karbondioksit lazer ile seansta bile tamamen yok edilebilir.

Siringomlar ter bezlerinin iyi huylu tümörleridir. Yine bu tümörleri yok etmenin en iyi yolu karbondioksit lazerdir.

Ayrıca detaylı bilgi almak ve ön ücretsiz görüşme yapmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Atakent lazer merkezi

Sivilce izlerinin tedavisinde lazer
Sivilce izlerinin tedavisinde lazer

Halkalı Merkez Mh Turgut Özal Bulvarı, Halkalı Cd No:16, 34303 Halkalı/İstanbul Türkiye

“Atakent İstanbul” üzerine bir yorum

Yorum yapın