Lazer epilasyon hakkında daha geniş bilgi ve randevu için iletişim formunu doldurunuz.

 
  • check iconProfesyonel Hizmet İçin Bize Ulaşın
  • check iconFormu Doldurun Sizi Arayalım
  • check iconÜcretsiz Görüşme İçin Randevu Oluşturun
  • check iconTüm Cilt ve Kıl Tipine Uygun Lazerlerle
  • check iconDiode ve Alexandrite Lazelerle
  • check iconİstenmeyen Tüylerden Kurtulun
  • check iconYaza Şimdiden Hazır Olun
İletişime Geç

Daha detaylı bilgi ve profesyonel yardım için formu doldurarak "İletişime Geç"e tıklayın.

ÜCRETSİZ TEST SEANSI için iletişime geçin

Yukarıda belirttiğim bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçmenize izin veriyorum.*Gönderdiğiniz bilgiler sadece sizinle iletişim için kullanılacak, üçüncü şahıslar ile kesinlikle paylaşılmayacaktır.


Foto Epilasyon

Mavi ışık epilasyon nedir? Foto epilasyon nedir? Fotoepilasyon mu? Lazer epilasyon mu? Bilinçli tüketici hangisini seçmeli? Bu konudaki uzman görüşleri nedir? Foto epilasyon lazer sistemi değildir. Yoğunlaştırılmış ışık kaynakları olarak bilinirler. Epilasyon için birinci planda lazer sistemleri tercih edilmektedir. Nadiren ya da nadir durumlarda ıpl sistemleri epilasyonda tercih edilmektedir. Lazerler, lazer epilasyon uygulamalarında başarılı sistemlerdir ve kendilerini kabul ettirmiş yöntemlerdir.

Birçok klinik sadece nadiren gerekli gördükleri özel durumlarda bu sistemleri kullanabilmektedir. Bazı ıpl sistemleri radyofrekansla güçlendirilmiştir ve elos ıpl sistemi olarak bilinmektedir. Son zamanlarda ıpl sistemi özellikle kuaför ya da salonlarda kullanılmaktadır. Bu sistemlerin fiyatları lazerlerden ucuzdur. Son zamanlarda IPL sistemleri ile çok ucuz fiyatlarla ya da bitene kadar kampanyalar şeklinde uygulamalar gözlenmektedir. Bu tür söylemlere itibar edilmemesi doğru olacaktır. Etik olarak bu söylemler yanlıştır. Bu sistemlerin kullanım paremetreleri zordur ve profesyonel olmayan kişilerce uygulanması ciddi problemlere sebep olabilir. Foto epilasyon ile lazer epilasyon arasında önemli ayrılıklar vardır. Fotoepilasyon lazer değildir.

Foto epilasyon mu daha iyi? Lazer Epilasyon mu?

Bu sorunun net cevabı lazer epilasyonun iyi olduğu yönündedir. Birçok bilimsel kaynak bunu kabul etmektedir. Fotoepilasyon aslında yoğunlaştırılmış ışıktır. Lazer ise tek bir dalga boyundaki ışıktır. Lazerler, foto epilasyon gibi bir aralıktaki dalga boyundaki ışınları içermez. Bunun avantajı lazer özellikle melanin tarafından fazla tutulan ışık demetlerini diğerinden fazla içerir. Lazer, örneğin alexandrite lazer aletlerinde 755 nm üretilir. Diode lazer aleti ise 810 nm lazer üretmektedir. Bu dalga boyundaki lazer melanin tarafından çok iyi emilir. Emilen lazer enerjisi kıl kökünde birikir. Kıl kökünde biriken lazer aniden ısıya dönüşür. Bunun nedeni lazerin ortam değişikliğine verdiği enerji dönüşümüdür. Lazer artık ısı enerjisidir. Isı enerjisi ise kökleri etkiler bir anlamda hasarlar ve epilasyon sağlar. Lazer epilasyon tipleri olarak bilinen diode lazer ve alexandrite lazer en çok kullanılan lazer tipleridir. Bu lazer tiplerinden hangi lazerin size uygun lazer olduğuna klinikteki uzmanlar karar verir. Diode lazer olarak bilinen lazer daha çok tüm bölgelerde kullanılabilen bir lazer aletidir. Alexandrite lazer ise kozmetik amaçlı yani bikini, koltuk altı, bacak lazer işlemlerinde kullanılmaktadır. Lazer dozuna ve lazer parametrelerine ise uzmanlar karar verir. Biz bu sistemleri daha çok yüz gençleştirme ve leke tedavilerinde önermekteyiz. Epilasyon için önermediğimiz bir sistemdir.


Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?
Detaylı bilgi ve ön görüşme için Randevu Alın
İLETİŞİME GEÇ
Lazer Epilasyon
Emailiniz için teşekkür ederiz.

En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.!
Bu esnada web sitemizi gezebilirsiniz: www.daphnelazer.com.