Diode Lazer Epilasyon

Her şeyden önce diode lazer en etkili epilasyon yöntemlerinden biridir. Bu nedenle diode lazer cihazları bizim merkezlerimizin tümünde kullanılmaktadır. Kimilerinin deyimiyle diode lazerler buz lazerlerdir veya buz başlıklı lazerlerdir. Böylece Diode lazer epilasyon cilde dokunarak uygulandığı ve başlık -5 dereceye kadar soğuk olabildiği için bu isim verilmektedir. Ayrıca ciltte buz etkisi yarattığı için bu tip lazerlere buz lazer denilmektedir.

Çünkü diode lazer ciltte kıl köklerinin derinlerine kadar ulaşır. Ayrıca koyu ciltlerde uygulanabilir. Bu yüzden ince tüylerde bile güçlü etkinlik gösterir.

Her şeyden önce Bu özelliklerinden dolayı yüz bölgesinin vazgeçilmez lazeri diode lazerlerdir. Özellikle kısa atımlı diode tipleri ince tüyleri bile etkileyerek mükemmel epilasyon sağlar. Bir başka deyişle çene, bıyık, yanak ve boyunda en etkili lazer diode lazerdir. Ayrıca belirtmeliyiz ki Alexandrite lazer yüz bölgesinde kullanılmamalıdır.

Bir diğer kullanım alanı da erkek epilasyonudur. Özellikle erkeklerde sırt, kol, omuz ve sakal üstü bölgesinde biz diode lazeri tercih etmekteyiz. Çünkü bu bölgelerde en etkili lazer diode lazerdir.

 Buz Lazer Epilasyon Fiyat Listesi 2022

Fiyatlar İçin Lütfen Arayınız;

Erkek Buz Lazer Epilasyon Fiyat Listesi 2022

Aslında Diode lazer epilasyon fiyatları seans olarak belirlenir. Fakat altı seanslık diode lazer paket fiyatları da uygulanmaktadır. Böylece almak isteyenlere indirim için fırsat sunmaktayız. Ayrıca diod lazer ön görüşmesinden ücret alınmaz.

Buz Lazer Epilasyon Videosu

diode lazer video

Sık Sorulan Sorular

Diode Lazer Öncesi Dikkat Edilecekler?

İlk olarak uygulamadan önce bronz olunmaması önemlidir. Çünkü hiçbir lazer yöntemi bronz tende uygulanmamaktadır. Ayrıca Epilasyon öncesinde kılların ağda, cımbız, epilatör gibi yöntemlerle alınmamış olması önemlidir.

Neden Diode Lazer Tercih Edilmeli?

Her şeyden önce Koyu cilt tiplerinde en etkili lazerdir. Bu nedenle koyu cilt renkli kişilerde birinci tercihtir. Ayrıca kalın kıllarda çok etkilidir. Fakat ince ve açık tüylerde bile etkilidir.

Diode Lazer Kaç Seans Uygulanır?

Çoğunlukla bu yöntem ortalama 6 seansta başarı sağlayan bir yöntemdir. Ancak yüz bölgesinde 10 seans kadar uzun olabilir. Çünkü yüz bölgesindeki kıllar hormonlar tarafından uyarılmaktadır. Bu yüzden biraz daha fazla seansa ihtiyaç olur. Genellikle yüz bölgesinde bir aylık aralarla uygulanır. Fakat vücut bölgelerinde ise iki ay kadar arayla uygulanmaktadır.

Diode Lazer mi Daha Etkili Alexandrite Lazer mi?

Aslında her ikisinin de tercih edildiği durumlar vardır. Örneğin Diode lazer yüz bölgesinde açık ara daha etkilidir. Genellikle erkek sırt omuz ve kollarda da diode lazer uygulamaktayız.

Ütüleme Epilasyon Nedir?

Aslında ütüleme epilasyon diode lazerlerle yapılan işlemdir. Fakat, cilt yüzeyine jel sürüp cilde dokunarak bir çeşit cildi ütüler gibi işlem yapıldığı için bu ad verilmiştir. Ayrıca birazda pazarlama amacıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle diode lazer demektense ütüleme epilasyon demeyi daha Türkçe olduğundan söyleyenlerde vardır.

Buz Lazer Hangi Kıl Tipinde Daha Etkili?

Kısaca özetlemek gerekirse Sarı ve beyaz kıllar hariç tüm kıl tiplerinde etkilidir. Hatta ince tüylerde bile etkilidir.

Buz Lazer Hangi Bölgelere Uygulanır?

Aslında Tüm vücut bölgelerine diode lazer uygulanabilir. Örneğin alexandrite lazerin uygulanamadığı yüz bölgesinde uygulanabilir. Bu yüzden diode lazer bir klinikte mutlaka bulunmalıdır.

Bağdat caddesi Daphne diode lazer merkezi

Clinicante Saç Ekimi

Daphne Lazer Epilasyon Merkezleri ,

 • Lazer Epilasyon

  İstenmeyen tüyleri almak için tıraş, cımbız veya ağda yapmaktan memnun değilseniz, Lazer Epilasyon sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

 • Lazer Epilasyondan Sonra Güneşe Çıkabilir Miyim?

  Lazer Epilasyon Sonrası Güneşe Çıkabilir Miyim? Soru: Son lazer epilasyon seansım yaz öncesine denk geliyor. Lazer epilasyondan sonra güneşe çıkabilir miyim? Ayşe  *** Bağlarbaşı İstanbul Aralık 2021 Daphne Lazer: Yanıt: Lazer epilasyondan sonra güneşe çıkmanızda bir sakınca yoktur. Sadece güneş gören bir bölgeye örneğin yüz bölgesine lazer epilasyon yapılmışsa güneş koruyucu kullanmanızı öneriyoruz. Bunun dışında … Devamını oku…

 • Tüm Vücut Lazer Epilasyon

  Lazer epilasyon tüm vücuda uygulanabilir. Fakat sadece göz bölgesine uygulanmaz. Genellikle tüm vücut lazer epilasyon için en çok tercih edilen bölgeler koltukaltı, bacak, yüz ve genital bölgedir. Eğer istenmeyen tüylerinizi tıraş etmekten, ağda yada epilatör ile yolmaktan ve en önemlisi acı çekmekten bıktıysanız lazer epilasyonu şiddetle öneririz. Ayrıca lazer epilasyonun sonuçları kalıcıdır. Seanslar bittikten sonra … Devamını oku…

 • Buz Lazer

  Buz Lazer Nedir? Soru: Her tarafta buzlu lazer reklamları var. Buz lazer tam olarak ne demek? Gerçekten en iyi lazer buz lazer mi? Buz lazer nedir? Şule *** Etiler İstanbul Mart 2022 Daphne Lazer: Aslında buz lazer diode lazerdir. Bu lazerleri cilde doğrudan bastırarak uyguluyoruz. Diode lazerlerin başlığında özel bir soğutma sistemi vardır. Eksi derecelere … Devamını oku…

Yorum yapın