Lazer Epilasyon Fiyatları, Paketleri

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları 2019 güncel fiyatlar aşağıdaki gibidir. Kampanya dahilinde 6 seans fiyatlar uygulanmaktadır. Kredi kartı ödeme imkanı mevcuttur. Lazerle epilasyon fiyatları simetrik bölgeler için her iki bölgeyi de kapsar. Kredi kartınıza taksit seçenekleride mevcuttur. Taksit seçenekleri kart tipine göre değişebilir.

Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Lazer  Epilasyon fiyatları paket Fiyatları ve kampanyalar.

Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Lazer Epilasyon fiyatı Koltukaltı (6 Seans) 325
Lazer Ep. Genital Bölge (6 Seans) 860
Lazer Ep. Koltukaltı+Genital Bölge (6 Seans) 1.180
Lazer Ep. (Koltukaltı+Genital Bölge+Tüm Bacak) (6 Seans) 4.445
Lazer Ep. (Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak) (6 Seans) 3.150
Lazer Ep. Yarım Alt Bacak (Dizaltı)  (6 Seans) 2.000
Lazer Ep. Tüm Bacak (6 Seans) 3275

 

 Paket Kampanya Fiyatları

Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Koltuk altı lazer epilasyon fiyat 6 seans paket 325 TL
Genital  lazer epilasyon 6 seans paket 860 TL
Yarım Alt Bacaklar  lazer epilasyon 6 seans paket 2000 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak  lazer epilasyon 6 seans paket 3150 TL
Bacaklar Tüm  lazer epilasyon 6 seans paket 3275 TL

Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın: Bölge Seans Fiyatı
Koltukaltı diode lazer epilasyon 90 TL
Genital diode lazer epilasyon 226 TL
Yarım Alt Bacaklar diode lazer epilasyon 487 TL
Bacaklar Tüm diode lazer epilasyon 919 TL
lazer epilasyon fiyatları
lazer epilasyon fiyatları

Daphne Lazer Merkezleri ve Fiyat Politikamız

Yukarıdaki fiyatlar diode ve alexandrite lazer epilasyon fiyatlarıdır. “Bağdat Caddesi” “Bakırköy” “Beylikdüzü” “Beşiktaş” “Kadıköy” “Ataşehir” “Atakent” “Halkalı” “Etiler” “Fulya’ “Kocaeli” “Ankara” “Kayseri” lazer merkezlerinde uygulanan fiyatlardır.

Lazer epilasyon için fiyat kadar önemli olan bir başka unsurda merkezde uygulanan lazer ekipmanları ve profesyonelliktir. Lazer epilasyondan en hızlı sonucu almak için önerimiz lazer epilasyon uygulayan profesyonel  merkezleri tercih edin.

Diode lazer ve alexandrite fiyatlarımız aynıdır. Diode lazeler buz lazer olarak da ifade edilmektedir. Bu lazer çeşidi yani buz lazer bizim merkezlerimizde kullanılan diode lazerlerdir. Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşmanızı öneririz. Doktorlarımızdan ve uzmanlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Alexandrite lazer ve diode lazer uygulamaları yapan merkezlerimize ulaşmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin. Buradaki telefonlar mobil telefon olup doğrudan arayıp randevu alabilirsiniz. Randevuları sadece mesai saatleri içinde teyit edebiliyoruz. Whatsaap den mesaj da yollayabilirsiniz.

Diode lazer epilasyon fiyatı ile alexandrite lazer epilasyon fiyatı arasında bir fark yoktur. Fiyatlarımız bölgeye göre belirlenmektedir. Buz başlıklı lazer fiyatları ya da buz lazer epilasyon fiyatları merkezlerimizde diğer epilasyon fiyatları ile aynıdır.

Lazer epilasyon kampanyaları ve diğer detaylar için iletişim sayfasını ziyaret edin. Birçok farklı paket seçeneğimiz mevcuttur. Bu nedenle bize doğrudan ulaşırsanız size en doğru ve uygun bilgiyi verebiliriz.

Bize ulaşamazsanız whatssapp den mesaj yollayın. Size e kısa sürede dönüş yapıp bilgi vermeye çalışacağız.

Ön görüşme için randevu alın. Ön görüşmelerden herhangi bir ücret alınmamaktadır. Cilt ve kıl tipinize uygun bir lazerle epilasyon yapılabilmesi için sizi görmemiz en doğrusu olacaktır. Paket satın aldıysanız hemen başlayın. Yazın işleriniz dolayısıyla gelemezseniz bile bir kaybınız olmaz. Size en uygun fiyatlarla hizmet vermeye çalışıyoruz.

Kredi kartınızın tipine göre taksitlemdirme seçeneklerimiz de mevcuttur. Bunun için danışmanlarımızdan yardım isteyiniz. Size tüm alternatif ödeme planlarını bildirmekten mutlu oluruz.

Tüm vücut bölgelerinin ayrı ayrı paket programları bulunmaktadır. Ayrıca istenirse karışık paket program seçenekleri de mevcuttur.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Yapılır?

Seans aralıkları yaklaşık 2 ay kadardır. Bazı bölgelerde özellikle yüz lazer uygulamalarında bu süre bir aydır. Lazerli epilasyon seanslarında her seferinde belli miktarda kılda azalma olur.

Kıllar seyrekleşir. Bir miktar kıl incelir. Yaklaşık 6 seansın sonunda istenen başarı elde edilir. Lazer uygulamaları tıbbın birçok alanında kullanılmaya başlamıştır. Özellikle ameliyatlarda, göz hastalıklarında kullanılan lazerler geliştirilmiştir.

Hücresel düzeyde kullanılan lazerlerde vardır. Daha ileri çalışmalar devam etmektedir. Ayrıca lazer cihazları cildin gençleştirilmesinde ve cilt izlerinin tedavisinde de kullanılmaktadır. Bu alanda kullanılan lazer çeşidi ise fraksiyonel lazerdir. Sitemiz lazer epilasyon aletleri, lazer epilasyon merkezleri ile ilgili güncel bilgileri size sunmaya çalışacaktır.

En çok kullanılan lazer epilasyon çeşitleri hangileridir?

Lazerli epilasyon cihaz çeşitleri oldukça fazladır. Fakat en bilinen üç tip lazerden söz edilebilir. Bunlar dalga boyu uzunluklarına göre kısadan uzuna doğru şöyle sıralanır: alexandrite, diode ve nd yag lazerlerdir. Günümüzde en bilinen ve birçok merkezde kullanılan alexandrite ve diode lazerdir. Bizimde tüm merkezlerimizde bu iki lazer kullanılmaktadır. Hangi durumda hangi lazerin kullanılacağına doktorlar karar vermektedir.

Daphne Lazer
Daphne Lazer