Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer Epilasyon: Koltuk altı kılları birçok toplumda istenmeyen tüyler sınıfındandır. Kadın ve erkekte doğal olarak bulunan kıllardır. Bu kıllar ergenlikteki hormonsal değişimle ortaya çıkarlar. Bu nedenle hormona duyarlı kıllardır. Kalın, sert ve genelde siyah olurlar. Koltuk altı kılları lazer epilasyon için uygun kıllardır. Koltukaltı lazer epilasyon uygulaması alexandrite veya diode lazerlerden biri ile yapılabilir. Bu iki lazerde bu bölgede başarılı epilasyon sağlar.

Lazer epilasyon koltuk altı uygulamasında başarılı sonuç için 4-6 seans uygulama yapmak gereklidir. Seans aralıkları genellikle iki aydır. Seans aralarında koltuk altı bölgesi jilet ile kısaltılabilir. Koltuk altı epilasyon seanslarının arasında ağda veya epilatör ile kıllar alınmamalıdır. Seansa gelmeden dört gün kadar önce kıllar jiletle kısaltılabilir.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon
Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Koltuk Altı Lazer Fiyatları

Koltuk altı lazer epilasyon fiyatları için sağ üst köşedeki formdan bize mail yollayabilirsiniz. Size güncel koltuk altı lazer fiyatları ve kampanyalar hakkında bilgi verebiliriz. Ayrıca koltuk altı epilasyon için 6 seanslık indirimli paket fiyatlarda uygulamaktayız. Doğrudan çağrı merkezini ya da lazer merkezleri bölümünden istediğiniz merkezimizi arayabilirsiniz. 

Epilasyon koltuk altı uygulamaları için merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle.

KoltukAltı Lazer Epilasyon Fiyatları; Koltuk altı küçük bir alan olduğundan fiyatları makuldür. Bizim önerdiğimiz sitelerden koltukaltı lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Koltukaltı lazer epilasyon fiyatı seans olarak belirlenir ve iki tarafı da kapsar. Koltuk altlarına lazer epilasyon 6 seans paket fiyatlarımız için bizimle bağlantıya geçiniz. Size mail yoluyla koltuk altı lazer fiyatlarını göndereceğiz. 

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatları / Paket

  • Koltukaltı Lazer Fiyatı / 6 Seans Paket 325 TL
  • Genital Lazer Fiyatı / 6 Seans Paket 860 TL
  • Yarım Alt Bacak Fiyatı/6 Seans 2000 TL
  • Tüm Bacak Lazer Fiyatı / 6 Seans 3275 TL
  • Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak / 6 Seans Paket 3150 TL

 

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatları / Seans

  • Koltukaltı Lazer Fiyatı / 1 Seans 90 TL
  • Genital Lazer Fiyatı / 1 Seans 226 TL
  • Yarım Alt Bacak Lazer Fiyatı / 1 Seans 487 TL
  • Tüm Bacak Lazer Fiyatı / 1 Seans 919 TL

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Hakkında Sık Sorulan Sorular

Koltuk Altı Lazer Kaç Seansta Biter?

Koltuk altı Lazer epilasyon uygulamaları tüm vücut bölgelerinde olduğu gibi koltuk altında da başarılıdır. Koltuk altı epilasyon uygulaması en hızlı yanıt alınan uygulamalardan biridir. Kıl yapısına ve cildin rengine göre kişisel farklar gözlense de koltuk altına lazer epilasyonu ortalama 6 seansta biter.

Koltuk Altı Lazer Epilasyonun Zararı var mı?

Şimdiye kadar gösterilmiş bir zararı yoktur. Kolaltı lazer epilasyon uygulamasında en çok korkulan şey koltuk altı lenf bezlerine zarar verip vermeyeceğidir. Böyle bir şey söz konusu değildir. Çünkü koltuk altı lenf bezleri derinin altında yer alır. Oysa lazer epilasyon deri altına inmeyen ışınlarla yapılır.

Koltuk altına lazer epilasyon uygulamasının bir zararı yoktur. Özellikle koltuk altı lenf bezlerine zarar verir kaygısı taşınmaktadır. Fakat bu kaygı yersizdir. Lazer epilasyon cilt altına bile inmeyen lazer ışınlarıyla yapılır. Bu nedenle cilt altınında altındaki bu bezlere lazer epilasyonun zararı olmaz. Ayrıca lazer epilasyonda kullanılan ışınlar iyinize edici değildir. Bu nedenle dokuya zarar vermezler.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Koltuk altı lazer epilasyonun yapılışı çok basittir. Koltuk altı kıllar uzunsa kısaltılır. Üç dört gün önce jiletle kısaltarak gelirseniz daha iyi olur. Kısaltmadan sonra ıslak mendil ile temizlik yapılır. Deodarant, parfüm kalıntıları ve varsa kıllar ortamdan uzaklaştırılır. Daha sonra lazer ile bölge taranır. İşlen en fala 5 dakika sürer.

Koltuk altı epilasyon uygulamasından önce özel bir hazırlığa gerek yoktur. Koltuk altları 1 ay içinde ağda veya epilatör benzeri bir yöntemle alınmamış olması yeterlidir. Lazer epilasyondan önce kıllar kısaltılır. Kısaltmadan sonra bölge ıslak mendille silinerek işleme başlanır. Lazer epilasyon koltuk altı uygulaması çok kısa sürer. İki koltuk altının lazer ile taranması beş dakikadan az sürmektedir. İşlem neredeyse ağrısızdır. İşlemden sonra basit nemlendiriciler kullanılması yeterli olur. Kılların kendiliğinden dökülmesi beklenir. Başka işlem yapılmaz.

Koltuk altı lazer epilasyonu yukarda söylediğimiz kozmetik nedenler dışında bazen gereklidir. Koltuk altında batık olan kimselerde tercih edilir. Batıklar lazer epilasyon ile yok edilir. Böylece batık sorunu ortadan kalkar. Koltuk altında batıklar bazen apse oluşumuna neden olabilir. Bu durumun çözümünde de koltuk altı lazer çok etkilidir. Hidrozadenit denen birçok kıl kök iltihabının bulunduğu durumlar içinde lazer epilasyon koltuk altı uygulaması tedavi edicidir.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Koltuk altı lazer epilasyon sonrası kılların kendiliğinden dökülmesini beklemelisiniz. Acele etmemeli kıllar kopartılmamalıdır. Bölgeye 1-2 gün kese yapılmaz. Kıllar döküldükten sonra etkilenmeyen kılların tekrar çıkmaya başlaması iki ay sürer. İki ay sonra sonraki seans yapılır. Koltuk altını lazer epilasyon işleminden sonrası ilk hafta nemlendiricilerle günde 2 defa nemlendirmekte fayda vardır

Kol Lazer Epilasyon Uygulaması

Kol lazer epilasyon uygulaması konusunda bilmeniz gereken önemli şeyler nelerdir? Kol lazer epilasyonunu nerede ve hangi lazerlerle yaptırmalısınız? Kol lazer epilasyonu için en uygun zaman ne zamandır? Sorularını yanıtlamaya çalışalım Kol kılları genetik kökenli kıllardır. Tüm ırklarda görülür. Bazı ırklarda kol kılları oldukça incedir. Sarı ve ince renkli kol tüyleri genelde rahatsız etmez. Fakat kadınlar ince kol tüylerinden bile rahatsızlık duymaktadır. 

Kol kıllarından kurtulmak için en çok kullanılan yöntemler tüy dökücü krem, ağda, jilet veya epilatör gibi klasik yöntemlerdir. Fakat bu yöntemlerin tümü geçicidir. Yani kalıcı kıl azalması sağlayamazlar. Üstelik bu klasik epilasyon yöntemleri ağrılıdır. İğneli epilasyon kol kıllarının yapısı ve alan genişliği nedeniyle kol epilasyonu için kullanışlı değildir. Günümüzde kol kıllarının kalıcı çözümü isteniyorsa tek alternatif lazer epilasyondur.


Lazer epilasyon bu bölgede hızla uygulanabilen pratik bir yöntemdir. Sonuçları kalıcı ve yüz güldürücüdür. Genelde altı seanslık kol epilasyonu yeterli olmaktadır. Kol lazer epilasyonunun seans atarlıkları iki ay kadardır. Yazın güneşten korunduğu sürece yapılabilir. Fakat bizim gibi güneşli ülkelerde bu biraz zor olmaktadır. 

Zararı yoktur çünkü yazın ara verilmekle bir kayıp olmaz. Yaz sonrası bronzluk geçtikten sonra kaldığı yerden epilasyona devam edilebilir. Kol bölgesindeki kıl yapısı diğer vücut bölgelerinden farklıdır. Ön kol, lazer epilasyonun en çok uygulandığı kol bölgesidir. Ön yarım kolda sonuçlar başarılıdır. Fakat doğru lazer kullanılmalıdır.

Doğru dozda kullanılan diode lazerler kol lazer epilasyonunda en başarılı lazerlerdir. Bunun nedeni kolların kıl yapısıdır. Diğer nedeni ise kollarda kalın kılların yanında ince kıllarında bulunmasıdır. Bilindiği gibi diode lazerler kalın kıllar kadar ince kıllarda etkili lazer bir lazer tipidir. Bu nedenle diğer lazerlerin yaptığı yan etkileri yapmazlar. Yani tüylerde tetiklenmeye neden olmazlar. Hem kalın kılları azaltırlar hem de ince kılları etkileyip azaltırlar.

Kol Lazer Epilasyon Fiyatları, Kampanyalar

Kol lazer epilasyon için seans olarak belirlenmiş fiyatlar uygulanmaktadır. Aynı zamanda indirim yapılmış altı seans paket uygulamalarda mevcuttur. Bu ayrıntıları öğrenmek isterseniz lütfen sağ üstteki kutucukları doldurunuz.

 Bize mail yollarsanız size detaylı bilgi verebiliriz. Bize hemen ulaşıp telefonla bilgi almak istiyorsanız, çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Kol lazer epilasyonu için semt ve şehir tercihi yapmak istiyorsanız kampanyalar sayfasından istediğiniz merkeze ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle; Daphne Lazer. Koltuk altı lazer epilasyon 

Daphne Lazer
Daphne Lazer