Daphne
Daphne Lazer > Daphne > Hizmetler

Hizmetlerimiz

Daphne lazer yıllardır sektörde hizmet veren bir markadır. Hizmetlerimizi bilimsel ve etik kurallara sıkı sıkıya bağlı kalarak sürdürdük. İnsan odaklı çalışma yaklaşımımız sayesinde sektörde birçok ilke imza attık. Bundan sonrada sürekli gelişim misyonumuzu devam ettireceğiz. Bu eksende aşağıdaki hizmetleri Türkiye ve Avrupa’da sizlere sunmaya çalışıyoruz. Hizmetlerle ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulama sayılarımız, tüm dünya ölçeğinde hatırı sayılır rakamlara ulaşmıştır. Bu konudaki deneyimimiz dünyadaki benzer merkezlerin çok üzerindedir. Bunu gururu sizlerle paylaşmaktan mutluyuz. Lazer epilasyon uygulamalarında özellikle iki lazer tipine yoğunlaştık. Bunlar diode ve alexandrite lazerlerdir. Tüm dünyada da bilimsel makalelerde bu iki lazer tipi epilasyon için ön plana çıkmaktadır. Gerekli olduğu zaman kullanılmak üzere nd yag lazeri de gurup bünyesinde bulundurmaktayız. Lazer epilasyon için detaylı bilgiye ilgili bölümden ulaşabilirsiniz. Hemen randevu almak için çağrı merkezini arayınız. Doğrudan adresler için merkezler bölümünü ziyaret ediniz.

Karbondioksit Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel lazer cilt izlerinin tedavisinde çok yüz güldürücü sonuçlar elde edilen başarılı lazerlerdir. Sivilce izleri, sivilce lekeleri, cilt çatlakları, cilt gençleştirme, ameliyat, yara, yanık izleri, gözenek sıkılaştırma, göz altı morluk tedavisi gibi birçok cilt sorunu için kullanılan bir lazerdir. Çağrı merkezinden randevu alabilirsiniz. Fraksiyonel lazerler son on yıl içinde geliştirilmiş lazerlerdir. Türkiye’de ilk erbiyum yag lazerleri kullanan merkezlerden biriyiz. Klasik karbondioksit lazerler fraksiyonel lazere dönüştürüldükten sonra bu lazeri tercih ettik. Bizim deneyimlerimiz ve bilimsel çalışmalar karbondioksit fraksiyonel lazerin birçok açıdan avantaj sağladığını göstermiştir. Biz merkezlerimizde karbondiosit fraksiyonel lazer kullanmaktayız.

Saç Ekimi

Saç ekimi sadece hastane ve tıp merkezi bünyesinde yapılan bir uygulamadır. Saç ekimi için son yıllarda en çok kullanılan FUE yöntemini kullanıyoruz. Uzman kadromuzla şimdilik bazı merkezlerimizde bu hizmeti vermekteyiz. Hizmet detayları için bize ulaşmalısınız. Saç ekimi konusunda sizler için hazırladığımız detaylı bilgileri okuyunuz. Şayet saç ekiminde kararlı iseniz Fulya ve Ataşehir merkezlerinde bu işlemleri yaptırabilirsiniz. Bize mail yollayın size daha fazla bilgi verelim. Görüşmek dileğiyle saygılarımızı sunarız. Daphne Ekibi

DAHA FAZLA

Bilgi Almak İstermisiniz?

Formu Doldurun:
BİZE ULAŞIN

Aşağıdaki formu doldurup Gönder’e tıklayın. En kısa sürede size yanıt verilecektir.

Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
Telefon Numaranız:
Mesajınız:


css | xhtml