üst görsel
Lazer Epilasyon
Daphne Lazer > Lazer Epilasyon > Genital

Genital Lazer Epilasyon

Genital bölgede tüylenme ergenlikle birlikte başlar. Genital bölge tümüyle hormonlara duyarlı bir bölgedir. Bu bölgedeki kıllarda hormona duyarlı olup kalın ve set kıllardır. Genital bölgedeki kıllara eskiden beri çeşitli epilasyon yöntemleri uygulanmaktadır. Bu epilasyon yöntemlerinden en sık uygulananlarından biri ağda yöntemidir. Jilet ile kısaltma batı ülkelerinde çok tercih edilirken uygulaması bazen zor olabilmektedir. Epilatör de bu bölgede ağda gibi can yakıcı bir epilasyon yöntemidir. Kıl yapısı genital bölgede lazer epilasyona uygundur. Son yıllarda lazer epilasyon genital bölgede en çok uygulanan yöntem haline gelmiştir. Genital bölge lazer uygulaması için özel hazırlık gerekmez. Kılları 4-5 gün önceden kısaltmak yeterlidir. İşlemden 1 ay öncesine kadar ağda gibi yolma yöntemleri uygulanmamalıdır. Genital epilasyon işlemi son derece kısadır. Tüm genital lazer epilasyon uygulaması 10 dakika kadar kısa sürer. Ağrı yok denecek kadar azdır. Genelde lokal anestezik uygulaması bile gerek kalmaz. Genellikle 4-6 seans uygulama yeterli olur. Seans aralıkları iki ay kadardır. Genital lazer epilasyonun yumurtalıklara bir zararı yoktur. Kısırlığa neden olmaz. Yumurtalıklar ve rahim karın içindeki organlardır. Lazer ışınları deri altına bile ulaşmayan ışınlardır. Bu nedenle bu seviyedeki organlar zarar vermesi zaten olanaksızdır. Ayrıca lazer epilasyonda cilde bile zarar vermeyen ışınlar kullanılır. Bu nedenle endişeler yersizdir.

Genital bölge yukarıdaki gibi kozmetik nedenlerle tercih edilebilir. Tedavi için kullanıldığı durunlar da vardır. Bunların başında genital bölge batıkları gelir. Genital batıklarda en iyi tedavi yöntemi lazer epilasyondur. Batıklar bazen çok yoğundur. Lekelere neden olabilir. Bu nedenle lazer epilasyon iyi bir çözümdür. Ağda, epilatör gibi yöntemler çok can yakıcıdır. Bu nedenle klasik epilasyon yöntemlerini her ay uygulayan kimseler için lazer epilasyon iyi bir alternatiftir. Lazer epilasyon kalıcı epilasyon sağlar. Bu nedenle uzun vadede düşünüldüğünde aynı zamanda ekonomiktir.

Genital, Bikini Lazer Epilasyon Fiyatları

Genital ve bikini lazer epilasyon fiyatları için sağ üstteki iletişim formundan bize mail yollayabilirsiniz. Bu bölge için seans fiyatlarının yanında 6 seans paket fiyatları da bulunmaktadır. Tüm genital epilasyon fiyatları yanı sıra bikini lazer epilasyon fiyatları da ayrıca bildirilecektir. Tüm genital epilasyon uygulamasında bikini bölgesi fiyata dahil olmaktadır. Epilasyon genital fiyatları ve epilasyon genital kampanyaları hemen öğrenmek isterseniz çağrı merkezini arayabilir ya da lazer epilasyon merkezleri bölümünden istediğiniz merkezimizi doğrudan arayabilirsiniz.

Genital Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Genital lazer epilasyonun yapılışı ile diğer bölgelere yapılan lazer epilasyon arasında fark yoktur. Bu bölgedeki kıllar kısaltıldıktan sonra işlem yapılmaktadır. Tek tek kılların olduğu alanlar taranır. Tüm genital bölgeye işlem yapılacaksa makat bölgesine doğru ve bikini bölgesine doğru işlem genişletilir.

Genital Lazer Epilasyon Fiyatları

Genelde tüm genital lazer epilasyonu tercih edilmekte ve fiyat buna göre belirlenmektedir. Nadiren sadece bikini bölgesi isteyenler için ayrı bir fiyat belirlenmiştir. Tüm genital işleminde bikini bölgesi de bu fiyata dahildir. Bizim merkezlerimizde ekonomik olması bakımından paket fiyatlarda uygulamaktayız. 6 seans paket lazer epilasyon fiyatı genital bölge epilasyonu içinde geçerlidir. Genital lazer epilasyon fiyatları ve tüm detaylar için bize mail gönderiniz.

Genital Lazer Epilasyon Zararları

Genital lazer epilasyonun yumurtalıklara zarar verebileceği gibi yanlış bir inanış vardır. Fakat böyle bir durum söz konusu değildir. Çünkü yumurtalıklar karın içinde yerleşik organlardır. Lazer ışınları cilt altına bile inmez. Dolayısıyla lazer işleminde yumurtalıklara lazer ulaşamaz. Ayrıca lazer ışınları röntgen ışınları gibi zararlı ışınlar değildir. Öyle olsa idi hiçbir bölgeye uygulanmazdı.

Genital Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Bu sorunun yanıtı beklentiye bağlıdır. Beklenti bölgedeki kılların yok edilmesidir. Genital bölgede lazer epilasyon çok başarılıdır. Bu nedenle etkinlik konusunda tereddüt yoktur. Bir daha bu bölgede kılların çıkmayacağı bilinmelidir.

Lazer İle Genital Batık Tedavisi

Evet, genital batıkların kesin çözümü lazer epilasyondur. İçeri doğru büyüyen kıllar yok edildiğinden lazer epilasyon uygulamasından sonra bir daha batık sorunu yaşanmaz.

Genital İçin En İyi Lazer

Aslında hiç fark etmez. İki lazerde oldukça etkili lazerlerdir. Genital lazer epilasyon için diode lazerde alexandrite lazer de kullanılabilir. Önemli olan doğru dozda ve doğru merkezde uygulanmasıdır.

DAHA FAZLA

Bilgi Almak İstermisiniz?

Formu Doldurun:
BİZE ULAŞIN

Aşağıdaki formu doldurup Gönder’e tıklayın. En kısa sürede size yanıt verilecektir.

Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
Telefon Numaranız:
Mesajınız:
Genital Lazer Epilasyon