Lazer epilasyon hakkında daha geniş bilgi ve randevu için iletişim formunu doldurunuz.

Daphne Lazer Epilasyon - Acıbadem Lazer Epilasyon
 
 • check iconProfesyonel Hizmet İçin Bize Ulaşın
 • check iconFormu Doldurun Sizi Arayalım
 • check iconÜcretsiz Görüşme İçin Randevu Oluşturun
 • check iconTüm Cilt ve Kıl Tipine Uygun Lazerlerle
 • check iconDiode ve Alexandrite Lazelerle
 • check iconİstenmeyen Tüylerden Kurtulun
 • check iconYaza Şimdiden Hazır Olun
İletişime Geç

Daha detaylı bilgi ve profesyonel yardım için formu doldurarak "İletişime Geç"e tıklayın.

ÜCRETSİZ TEST SEANSI için iletişime geçin

Yukarıda belirttiğim bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçmenize izin veriyorum.*Gönderdiğiniz bilgiler sadece sizinle iletişim için kullanılacak, üçüncü şahıslar ile kesinlikle paylaşılmayacaktır.

bacak lazer epilasyon sonrasında mutlu kadınlar görseli

Bacak Lazer Epilasyonu

Bacak Lazer Epilasyonu: Bacak bölgesinde tüylenme bazı ırklarda erkek ve kadınlarda yoğun olarak gözlenmektedir. Bizim gibi Akdeniz bölgesinde yaşayan insanlarda bacaklarda erkek ve kadında tüylenme gözlenebilir. Tamamen genetik kökenlidir. Bacaklarda tüylenme nadiren hormonsal nedenlerle sonradan oluşabilir. Bacaklardaki tüy sorunu yeni çıkan yöntemlerle dert olmaktan çıkmıştır. Lazer epilasyon ile bacak bölgesinde kalıcı kılsızlık sağlanabilmektedir. Bacak epilasyonu için öteden beri klasik ve geleneksel yöntemler kullanılmaktadır.

Klasik yöntemlerin başında ağda ve epilatörler gelmektedir. Bazı batı toplumlarında bacak tüyleri için jilet kullanımı da mevcuttur. Fakat klasik epilasyon yöntemlerinin hepsi geçici ve uygulanmaları zor yöntemlerdir. Ağda ve epilatörler ise oldukça ağrılıdır. Maksimum bir ay durumu idare edebilirler.

Bu yöntemlerin yerini bugün kalıcı yöntemler almıştır. Kalıcı epilasyon yöntemlerinin en çok tercih edileni lazer ile yapılan epilasyondur. Lazer epilasyon bacak uygulaması çok pratiktir. Klasik yöntemleri kendi kendinize uygulayamadığınız gibi saatleriniz alır. Oysa bacak lazer epilasyon uygulaması çok kısa sürer. Her iki bacak lazer ile neredeyse 1-1.5 satte taranır.

Bacak lazer epilasyonu öncesi ağda ve epilatör kullanımı bırakılmalıdır. En az bir ay boyunca bu yöntemlerin kullanılmamış olması gerekir. Lazer epilasyon bacak uygulamasından önce kıllar kısaltılır. İki bacakta tek tek atışlarla dikkatlice lazerle taranır. Boşluk kalmamasına dikkat edilir. Kıl kökleri etkilenir ve gelecek bir ay içinde yavaş yavaş dökülür. Birçok kadın bacaklardaki kıllardan kurtulmayı tercih etmektedir. Lazer bacak için tedavi amaçlıda kullanılır. Bacaklardaki kıl batmaları için en iyi tedavidir. Batıklar 3-5 seansta tamamen yok olur. Lazerin bacak bölgesinde 6 seans uygulanması epilasyon için yeterli olmaktadır. Seanslar iki ay aralıklarla yapılır.

Bacak Lazer Epilasyon Fiyatları, Kampanyalar

Bacak lazer epilasyon fiyatları ve paket avantajları için sağ üstteki iletişim formunu doldurup bize yollayınız. İndirimli fiyatlar ve bacak lazer kampanyaları hakkında size bilgi verelim. Gönderdiğimiz mailden tüm bacak lazer epilasyon fiyatlarını, yarım alt bacak fiyatlarını ve yarım üst bacak fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca sizin için oluşturulan 6 seans bacak lazer paket indirimlerine de ulaşabilirsiniz. Hemen aramak ve randevu almak isterseniz çağrı merkezini arayabilirsiniz. Semte ve şehre göre doğrudan merkez aramak isterseniz merkezlerimiz bölümündeki telefonlara bakınız.

 • Kadın
 • Koltuk Altı 73 TL /1 Seans - 218 TL / 6 Seans Paket
 • Genital 183 TL /1 Seans - 575 TL / 6 Seans Paket
 • Bacak 744 TL /1 Seans - 2208 TL / 6 Seans Paket
 • Yüz 202 TL /1 Seans - 909 TL / 6 Seans Paket
 • Yarım Bacak 395 TL /1 Seans - 1322 TL / 6 Seans Paket
 • İletişime Geç

Bacak Lazer Epilasyon Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bacak Lazer Epilasyon Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Bacak lazer epilasyon fiyatları seans üzerinden iki bacağı kapsayacak şekilde hesaplanır. Bizim merkezlerimizde 6 seans paket bacak epilasyon fiyatları da uygulamaktayız. Bacak epilasyon fiyatı: tüm bacak epilasyon seans ve paket fiyat olarak satın alınabilir. İhtiyaca göre yarım bacak yani üst bacak ve alt bacak fiyatları da oluşturulmuştur. Ayrıca alt ve üst bacak içinde paket fiyatlar vardır. Yine istenirse genital ve koltuk altı bölgeleri bacak bölgesi ile kombine edilerek indirimli fiyatlar oluşturulabilmektedir.

Lazer Epilasyon Bu Bölgede Başarılı mı?

Bacak lazer epilasyon için genellikle 6 seans yeterlidir. Seans sayısının uzamaması ve başarının yüksek olması için doğru doz ve doğru cihazlarla işlemlere başlanmalıdır. Başlangıçta yapılan yanlış uygulamalar kılların incelmesine ve daha sonraki lazer seanslarının başarısında düşüşe neden olabilir. Bu nedenle ilk uygulamalarım yapıldığı merkez önemlidir. Ayrıca ince tüylerin olduğu bölgelerde diode lazer uygulaması gerekebilir. Bu nedenle diode lazerinde bulunduğu merkezleri öneririz. Sadece alexandrite lazerin bir merkez için yeterli olmayacağını unutmayınız.

Bacak Lazer Epilasyonu İçin En İyi Lazer Hangisi?

Bacak lazer epilasyon uygulamasında en çok alexandrite ve diode lazerleri öneriyoruz. Açık cilt renkli ve koyu kılları olan kişilerde alexandrite lazer daha pratik bir yaklaşım olabilir. Fakat cilt rengi koyu olan kişilerde diode lazer ile bacak epilasyonu avantaj sağlayabilir. İnce tüylerin olduğu bölgelerde biz diode lazeri öneriyoruz. Özellikle üst bacak ve kalçaya doğru olan bacak bölgelerinde diode lazeri öneririz.

Bacak Lazer Epilasyon Sonrası Olası Yan Etkiler Nelerdir?

Bacaklarda lazer epilasyonun gösterilmiş bir zararı yoktur. Bacak lazer epilasyonu sırasında ciltte bronzluk varsa sorun yaşanabilir. Normalde bronz ciltlerde uygulanmaz. Fakat yaz aylarında özellikle alt bacaklarda farkında olmadan bronzlaşma oluşabilir. Bazı kimseler bronz olduklarını bile bile uygulamada ısrar ederler. Biz kesinlikle bronz bacaklarda lazer epilasyonu önermeyiz ve yapmayız. Bronz iken yapılan uygulamadan sonra ciltte kabuklanma olabilir. Panik yapacak bir durum değildir. Geçicidir. Reaksiyon oluşan bölgeyi iyi nemlendirmek yeterlidir. İlk başta benekli görünüm çok rahatsız edicidir fakat uzun sürmez. Bir iki hafta içinde kaybolur. Bazen görüntü kaybolduktan sonra yerinde beyaz lekeler kalabilir. Bunlarda uzun sürmez çoğunlukla 6 ayda geçer.

Bacak Lazer Epilasyonu Sonrası Batıklar Kaybolur mu?

Günümüzde batıkların en iyi tedavisi lazerdir. Vücuttaki tüm bölgelerde oluşan batıklarda en iyi çözüm lazerdir. Batıklar kılların ters büyümesi sonucu oluşur. Kılların uçları deriden dışarı çıkmaz içeriye doğru kıvrılarak büyür. Kıl içeriye doğru büyüdüğünde derideki bu bölge mikroplara açık hale gelir. Bu nedenle batıklar genelde iltihaplıdır. Bazen bir batık kocaman bir apseye yol açabilir. Batıklar genelde bacakların arka taraflarında yani oturma bölgelerinde gözlenir. Ayrıca genital bölge ve koltuk altı bölgesi de batıkların sık rastlandığı alanlardır. Ayrıca batıklar ciltte leke oluşumuna da birçok şekilde zemin hazırlar. Lazer batıkları tamamen yok eder. Lazer epilasyon kılları kökten kurutur. Uygulamalardan sonra kıl kökü kıl üretemez. Dolayısıyla batık bir daha oluşmaz.

Bacak Lazer Epilasyon Kaç Seans Yapılır?

Bacak lazer epilasyonu ortalama 6 seansta biter. Çok nadir durumlarda uzayabilir. Genelde tüy yapısının çok ince olduğu ve esmer cilt tenine sahip kişilerde bu görülür. Bizim merkezlerimizde bu uzamayı önlemek için diode lazerlerde bulunmaktadır.

Bacak Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Bacak lazer epilasyon yaptıranlar işlemler bittiğinde son derece mutlu oluyor. Bunun iki nedeni var. Birincisi ağda gibi can acıtıcı yöntemi her ay yaptırmak zorunda kalmayacakları için. İkincisi ise kalıcı epilasyon sağlandığından ömür boyu kıl derdinden kurtuldukları için. Bu nedenle bacak lazer uygulaması yaptıranların memnuniyet oranı oldukça yüksektir.

Şu sayfalarda ilginiz çekebilir;


Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?
Detaylı bilgi ve ön görüşme için Randevu Alın
İLETİŞİME GEÇ
Lazer Epilasyon
Emailiniz için teşekkür ederiz.

En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.!


Bu esnada web sitemizi gezebilirsiniz: www.daphnelazer.com.