Lazer Merkezleri
Daphne Lazer > Merkezler > Kocaeli

Kocaeli Lazer Merkezi

Adres: Yenimahalle İnkilap Cad. No: 9
41100 Yenimahalle / Kocaeli Türkiye

Tel: 0262 317 44 44
Dahili: 40 54
Pts-Cts 09:00 - 19:00 Paz Kapalı

Kocaeli lazer epilasyon ve Kocaeli fraksiyonel lazer işlemleri için lütfen yukarıdaki merkezi arayınız.

Kocaeli Lazer Merkezi

Kocaeli Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon Kocaeli merkezi Kocaeli batı girişine yakın konumdadır. Toplu taşıma ve özel aracınızla kolayca ulaşabilirsiniz. Hastanede otopark ve vale hizmeti mevcuttur. Kocaeli Lazer epilasyon merkezinde diode ve alexandrite lazerler kullanılmaktadır. İzmit, Sakarya, Düzce için önerdiğimiz merkez Kocaeli lazer epilasyon merkezinde paket fiyatlar, kampanyalar, özel indirimlerde uygulanmaktadır. Diode lazer epilasyon ve alexandrite lazer epilasyon uygulamalarıiçin Kocaelinde merkezimize kolayca ulaşabilirsiniz. Detaylı fiyat bilgisi için bize mal göndermeniz yeterli olacaktır.

Kocaeli Fraksiyonel Lazer

Kocaeli azer merkezimizde fraksiyonel lazer uygulamasıda yapılmkatadır. Dermatoloji uzmanları tarafından benimsenen bu yöntem tüm dünyada kabul görmektedir. Fraksiyonel lazer ile cilt izlerinin tedavileri sağlanabilmektedir. Sivilce lekesi tedavisi ve sivilce izi tedavisi yapılailmektedir. Cilt gençleştirme ve gözenek sıkılaştırma kozmetik dermatolojik lazer uygylamalarıdır. Birçok kadın ve erkeğin sorunu olan göz altı morlukları fraksşiyonel lazer ile tedavi edilebilmektedir. Bir başka kullanımda çatlak tedavisidir. Eski ve yeni tüm çatlakların tedavisinde fraksiyonel lazer tedavisi başarılıdır. Kocaeli karbondioksit lazer merkezinde kozmetik uygulamaların yanı sıra cilt hastalıklarının tedavisi de yapılmaktadır. Bu tedaviler içinde siğil tedavisi başta gelenlerdendir. Lazer ile siğil tedavisi çok başarılıdır. Genelde bir seans yeterlidir ve tekrarlamaz. İnatçı siğillerde bile başarılı sonuçlar elde edilir. Siğil tedavisi lazerle yapıldığında iyileşme sürecinin daha hızlı olduğu gözlemlenmiştir. Ayak tabanı siğilleri de dahil her bölgedeki siğile uygulanabilir. Karbondioksit lazerle ksantelazma tedavisi de yapılmaktadır. Ksantelazma her iki cinste de görülür. Alt ve üst göz kapağında yerleşimi çok gözlenir. Yağ birikintisi içeren deriden kabarık plaklardır. Ksantelazma tedavisi için karbondioksit lazerler en iyi tedavilerdendir. İz kalma olasılığı diğer yöntemlerle kıyaslandığında daha azdır. Aynı zamanda iyileşme süreci hızlıdır. Syringoma bir ter bezi sorunudur. Aslında iyi huylu ter bezi tümörleridir. Tedavi gerekmez. Fakat kozmetik sorun oluşturur. Syringoma tedavisi karbondioksit lazer ile çok başarılı şekilde yapılmaktadır. Jilet izleri, yara izleri, yanık izleri gibi birçok izin tedavisinde fraksiyonel lazer kullanılmaktadır. Fraksiyonel lazerle tedavi ettirmek istediğiniz sorununuz hakkında ön görüşme yapabilirsiniz. Uzman doktor ile yapılan bu görüşmeler ücretsizdir. Bize sormak istediğiniz her şey için formu doldurup mail yollayınız.

Lazer Epilasyon Kocaeli Fiyatları hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Kocaeli lazer epilasyon fiyatları merkezlerimizin bulunduğu tüm şehirler ile aynıdır. Lazer epilasyon Kocaeli fiyatları için bize mail yollamanız ya da doğrudan arayarak görüşmeniz gerekmektedir. Lazer epilasyon fiyatları vücutta uygulanan bölgeye göre fiyatlandırılır. Fiyatlar seans olarak ve paketler olarak hazırlanmıştır. Yani isterseniz bir seans satın alabilirsiniz veya daha ekonomik olan 6 seanslık paket uygulama satın alabilirsiniz.

Kocaeli epilasyon uygulamaları için hangi lazerleri kullanmaktasınız?

Biz Kocaeli merkezimizde en çok tercih edilen ve etkinliği ispatlanmış, başarısı yüksek olan diode ve alexandrite epilasyon cihazlarını birlikte kullanıyoruz. Kocaeli lazer merkezimize ulaşmak için yukarıdaki numaraları arayınız. Ön görüşmeler ücretsiz yapılmaktadır. Ön görüşme yaparak dermatoloji uzmanımızla yüz yüze görüşmeniz en doğrusu olacaktır.

Kocaeli lazer epilasyon merkezinize nasıl ulaşırım?

Kocaeli lazer epilasyon merkezimize özel aracınızla ya da toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşmanız mümkündür. İstanbul tarafından gelenler İzmit batı girişinden girerlerse gişeleri geçtikten sonra yolun sol tarafında hastaneyi görebilirler.

Kocaeli lazer epilasyon merkezinizde kampanya var mı?

Lazer epilasyon için zaman zaman kampanyalar yapılmaktadır. Kampanyalardan faydalanmak için Kocaeli merkezimizi arayınız. Çağrı merkezinden de ulaşabilirsiniz. Kocaeli lazer epilasyon merkezinde sürekli devam eden paket lazer epilasyon fiyatları da uygulanmaktadır.

Kocaeli’nde nerede lazer epilasyon yaptırmamı önerirsiniz?

Bilindiği gibi lazer epilasyon uygulamaları hastanelerde veya tıp merkezlerinde yapılabilmektedir. Tıp merkezi ve hastanede lazer epilasyon yaptırmak her bakımdan daha doğrudur. Bu nedenle size önerdiğimiz merkezimizin numarasını arayınız.

Kocaeli lazer merkezinizde hangi lazerlerle epilasyon yapılıyor?

Kocaeli lazer epilasyon merkezlerimizde diode lazer epilasyon ve alexandrite lazer epilasyon cihazları bulunmaktadır. Dermatoloji uzmanı tarafından ön görüşme yapılarak lazer epilasyon için uygun olup olmadığınıza karar verilir. Uygunsanız hangi lazer ile epilasyon yapılacağına uzman doktorumuz karar verir ve lazer epilasyon işlemlerine başlanır.

info@daphnelazer.com

DAHA FAZLA

Bilgi Almak İstermisiniz?

HEMEN ARAYIN:
444 55 44

VEYA

Aşağıdaki formu doldurup Gönder’e tıklayın. En kısa sürede size yanıt verilecektir.

Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
Telefon Numaranız:
Mesajınız:
Videoda anlatılan uygulama bu merkezde mevcuttur.


css | xhtml

facebook icon Twitter paylaş Görseli