Lazer Merkezleri
Daphne Lazer > Merkezler > Etiler

Etiler Lazer Merkezi

Adres: Nispetiye Mh., Nispetiye Cd No:40
Etiler
34400 Beşiktaş / İstanbul Türkiye

Tel: 0212 283 03 33
Dahili: 44 05
Pts - Cts 09:00 - 19:00 Paz Kapalı

Etiler lazer epilasyon uygulamaları için yukarıdaki merkezi öneriyoruz. Fraksiyonel lazer için lütfen Levent lazer merkezimizi arayınız.

Etiler Lazer Merkezi

Etiler Lazer Epilasyon

Etiler lazer epilasyon uygulamalrı için önerdiğimiz merkezimiz Ak merkez alışveriş merkezine yürüme mesafesindedir. Nispetliye caddesinde jaguar otomotivin üst katında bulunmaktadır. Bu merkezde vale hizmeti verilmektedir. Otopark sorunu yoktur. Merkezimizde hem diode hem de alexandrite lazerlerle epilasyon yapılmaktadır. Etler lazer epilasyon merkezi ve lazer epilasyon fiyatları, paketler, kampanyalar hakkında bilgi için bize mail yollamanız yeterli olacaktır. Hemen randevu için çağrı merkezini ya da yukarıdaki telefonu arayınız. Bu merkezimizde gelişmiş lazer sistemleri olan alexandrite lazer epilasyon ve diode lazer epilasyon sistemleri ile epilasyon yapılmaktadır.

Etiler Fraksiyonel Lazer

Etiler fraksiyonel lazer fiyatları ve uygulamaları için kardeş merkezimiz Leventte bulunmaktadır. Lütfen yukarıda bulunan Levent linkine tıklayarak fraksiyonel lazer uygulamaları hakkında bilgi alınız. Fraksiyonel lazer birçok cilt sorununu çözen bir lazerdir. Karbondioksit fraksiyonel lazerle geçmesi zor olan cilt izleri tedavi edilebilmektedir. Bu izlerden olan sivilce izlerinde başarılı tedavi sağlarlar. Lazer ile cilt gençleştirme uygulaması yapılmaktadır. Gözenek sıkılaştırma fraksiyonel lazer ile mümkün olmaktadır. Cilt çatlaklarının tedavisinde bu lazer kullanılıyor. Fraksiyonel lazer göz altı morluklarını iyileştirir. Siğil tedavisi lazer ile yapılabilmektedir. Karbondioksit lazer ile siğil tedavisi sonuçları başarılı ve tekrar olasılığı düşüktür. Bir seans bile yeterli olabilmektedir. Ksantelazma göz kapaklarının iç taraflarında altta ve üstte gözlenebilen bir çeşit yağ birikim hastalığıdır. Ksantelazma tedavisinde 3 seans uygulama ile hastalık tamamen yok edilebilmektedir. Syringoma denilen ter bezi hastalığı da alt göz kapağında gözlenir. Syringoma tedavisi karbondioksit lazer ile başarıyla yapılmaktadır. Ayrıca yara izleri, yanık izleri, jilet izleri ve ameliyat izleri tedavisinde de kullanılan lazerlerdir. Fraksiyonel lazer hakkında ön görüşme yapmak isterseniz lütfen Levent lazer merkezlerimizi arayıp uzman doktorumuzla ön görüşme randevusu alınız. info@daphnelazer.com

DAHA FAZLA

Bilgi Almak İstermisiniz?

HEMEN ARAYIN:
444 55 44

VEYA

Aşağıdaki formu doldurup Gönder’e tıklayın. En kısa sürede size yanıt verilecektir.

Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
Telefon Numaranız:
Mesajınız:


css | xhtml

facebook icon Twitter paylaş Görseli