Lazer Merkezleri
Daphne Lazer > Merkezler > Beylikdüzü

Beylikdüzü Lazer Merkezi

Adres: Barış Mh Zafer Cd No: 2 A Blok
34520 Beylikdüzü / İstanbul Türkiye

Tel: 0212 853 57 57
Dahili:40 42
Pts-Cts 09:00 19:00 Paz Kapalı

Beylikdüzü lazer epilasyon için lütfen yukarıdaki telefonları arayınız.

Beylikdüzü Lazer Merkezi

Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon Beylikdüzü için önerdiğimiz telefondan yukarıdaki telefonu ya da doğrudan çağrı merkezini arayabilirsiniz. Beylikdüzü lazer epilasyon merkezi oldukça merkezi konumdadır. Otopark olanağı mevcuttur. Beylikdüzü’nün alışveriş merkezlerinin bulunduğu ana bölgede yer almaktadır. Beylikdüzü lazer epilasyon merkezinde hem diode lazer epilasyon hem de alexandrite lazer epilasyon yöntemi kullanılmaktadır. Bu lazerlerle epilasyon fiyatları, kampanyalar ve indirimli fiyatlar için sağdaki formu doldurunuz. Size detaylı bilgi verebiliriz. Avcılar, Halkalı, Küçük Çekmece, Büyük Çekmece bölgeleri için bu lazer epilasyon merkezimizin size en yakın merkez olduğunu söyleyebiliriz. Silivri bölgesinden gelenler içinde uygun merkezdir.

Beylikdüzü Fraksiyonel Lazer

Beylikdüzü lazer merkezinde fraksiyonel lazer uygulaması yoktur. Fakat buraya en yakın lokasyondaki Bakırköy lazer merkezimizde bu hizmeti alabilirsiniz. Fraksiyonel lazer ile neler yapıldığını kısaca hatırlatalım. Fraksiyonel lazer cilt tedavilerinde kullanılan son yıllarda geliştirilmiş bir lazer çeşidiri. Etkinliği ispatlanmış bir lazer olup tüm dünyada beğeni kazanmıştır. Cilt izlerinin giderilmesinde başarıyla uygulanmaktadır. Sivilce ve akne izlerinin tedavisinde kullanılan bir lazerdir. Cilt gençleştirme, cilt yenileme bu lazer çeşidi ile yapılabiliyor. Göz altı morlukları tevdisi, gözenek sıkılaştırma tedavisiyapılmaktadır. Kadınlarda sık görülen cilt çatlakları fraksiyonel lazer ile tedavi edilebilmektedir. Karbondioksit fraksiyonel lazer ile vücuttaki tüm siğillerin tedavisi yapılabilmektedir. Siğil tedavisi için bir seans lazer uygulaması bile yeterli olmaktadır. Ksantelazma göz kapağındaki sarı beyaz yağ birikimleridir. Yüzeyden kabarık ve kötü görünürler. Lazer ile ksantelazma tedavisi çok başarılıdır. Üstelik yan etki olasılığı son derece azdır. Syringomalar alt göz kapaklarında ve kadınlarda sık rastlanan bir deri hastalığıdır. Vücudun her yerinde gözlenebilir. Syringoma tedavisi karbondioksit lazer ile yapılmaktadır. Fraksiyonel lazer için ön görüşme yapmak isterseniz lütfen Bakırköy merkezimizden randevu alınız.

Beylikdüzü Lazer Epilasyon Fiyatları Hakkında Bilgi Alabilir Miyim?

Beylikdüzü lazer epilasyon fiyatları diğer merkezlerimizdeki fiyatlarla aynıdır. Bu konuda bilgi için bize mail yoluyla ulaşmanız gerekmektedir. Beylikdüzü lazer epilasyon fiyatları her bölge için seans fiyatı ve 6 seans paket fiyatı olarak belirlenmiştir. Paket fiyatlar indirimlidir.

Beylikdüzü Lazer Epilasyon Merkezi Nerede?

Beylikdüzü lazer merkezimiz merkezi konumda olup Beylikdüzü Migros’un arka tarafında bulunmakladır. Toplu taşıma ile gelirseniz burada inip yürüyebilirsiniz. Özel aracınızla gelirseniz otopark imkânı mevcuttur.

Beylikdüzü Lazer Merkezinde Hangi Lazerleri Kullanıyorsunuz?

Beylikdüzü lazer merkezinde diode ve alexandrite lazerlerle epilasyon yapmaktadır. Sizin ihtiyacınıza göre uzmanlarımız hangi lazere uygun olduğunuza karar veriyor. Uygulama bu aşamadan sonra başlıyor. Lazer epilasyon başarısı uygun lazer ve uygun dozlarla başlandığında artmaktadır. Bu bilinçle profesyonel kadromuzla sizlere hizmet sunmaya çalışıyoruz.

En iyi lazer cihazı hangisi?

Biz tüm merkezlerimizde iki cihaz kullanıyoruz. Bunlar diode lazer epilasyon ve alexandrite lazer epilasyon yöntemleridir. Hangisi size uygun ise o lazerle işlem yapılmaktadır. Diode lazer yöntemi ütüleme epilasyon yöntemi olarak da bilinmektedir. Diode lazerin ince tüylerde etkinliği yüksektir. Bu konuda size uzman personelimiz detaylı bilgiyi verecektir.

Beylikdüzü Lazer Epilasyon Merkezi Hangi Günler Açık?

Beylkdüzü lazer merkezlerimiz haftanın her günü açıktır. Sadece Pazar günleri kapalıdır. Önceden randevu lamanız gerekmektedir.

 


info@daphnelazer.com

DAHA FAZLA

Bilgi Almak İstermisiniz?

HEMEN ARAYIN:
444 55 44

VEYA

Aşağıdaki formu doldurup Gönder’e tıklayın. En kısa sürede size yanıt verilecektir.

Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
Telefon Numaranız:
Mesajınız:


css | xhtml

facebook icon Twitter paylaş Görseli