Lazer Merkezleri
Daphne Lazer > Merkezler > Bağdat Caddesi

Bağdat Caddesi Lazer Merkezi

Adres: Bağdat Cd No: 289
Caddebostan
34728 Kadıköy / İstanbul Türkiye

Tel: 0216 570 44 44
Dahili: 44 72
Pts-Cts 09:00 - 20:00 Paz Kapalı

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon ve Bağdat Caddesi Fraksiyonel lazer uygulamaları için yukarıdaki merkezi arayınız.

Bağdat Caddesi Lazer Merkezi

Bağdat Caddesi Lazer Epilasyon

Bağdat Caddesi lazer epilasyon merkezi Cadde bostandadır. Suadiye, Şaşkın bakkal, Bostancı, Kartal, Pendik, Maltepe, Caddebostan, Kadıköy, Koz yatağı, Göztepe semtlerine çok yakın bir merkezdir. Bu merkezde vale hizmeti verilmekte ve özel otopark bulunmaktadır. Bağdat Caddesinden lazer merkezimize kolayca ulaşabilirsiniz. Lazer epilasyon amacıyla alexandrite lazer epilasyon ve diode lazer epilasyon sistemleri kullanılmaktadır. Size hangisinin uygun olduğuna doktorlar karar vermektedir. Bize mail gönderirseniz size fiyatlar, paketler ve diğer detaylar hakkında bilgi verebiliriz.

Bağdat Caddesi Fraksiyonel Lazer

Bağdat Caddesi lazer merkezinde lazer epilasyon cihazlarının yanı sıra fraksiyonel lazer de kullanılmaktadır. Karbondioksit fraksiyonel lazer sayesinde birçok kozmetik uygulama yapılmaktadır. Bunların başında sivilce izleri ve sivilce lekelerinin lazerli tedavisi gelir. Fraksiyonel lazer ile cilt gençleştirme ve cilt yenileme işlemleri başarıyla yapılmaktadır. Genişlemiş gözenekler lazer ile sıkılaştırılabiliyor. Ayrıca çözümü çok zor olan göz altı morluklarının tedavisi de fraksiyonel lazer ile yapılmaktadır. Fraksiyonel lazerin en çok kullanıldığı alanlardan biri çatlak tedavisidir. Çatlak tedavisinde fraksiyonel lazer çok başarılıdır. Eski ve yeni tüm çatlakların giderilmesinde kullanılan bir lazerdir. Karbondioksit fraksiyonel lazer ile siğil tedavisi bu merkezde yapılan bir uygulamadır. Siğil tedavisi için bir seans bile yeterli olmaktadır. Göz kapaklarının derisinde gözlenen iki hastalıkta burada tedavi edilmektedir. Bunlardan syringoma küçük ter bezi tümörüdür. Syringoma tedavisinde lazer çok başarılıdır. Ksantelazma alt ve üst göz kapağındaki yağ birikintisi olup ksantelazma tedavisinde karbondioksit fraksiyonel sonuçları çok tatmin edicidir. Birçok kişide iz bırakmadan yok edilebilir. Fraksiyonel lazer bunların yanında jilet izleri, yara ve yanık izleri ile ameliyat izlerinin tedavisinde kullanılmaktadır. Tüm bunlar hakkında daha detaylı bilgi ve değerlendirme için ön görüşme randevusu alınız. Sağ üstteki çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ön görüşmeler ücretsiz yapılmaktadır.

info@daphnelazer.com

Bağdat Caddesi Lazer Merkezi

Bağdat Caddesi lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi almak istiyorum?

Bizim Bağdat Caddesi lazer epilasyon merkezimiz Caddebostan’da bulunmaktadır. Bağdat Caddesi üzerinde devam ediniz. Caddebostan’a geldiğinizde Mado dondurmacısını Geçince Namlı tatbilir şarküterinin karşısında Acıbadem Bağdat Caddesi tıp merkezini göreceksiniz. Bu merkezde danışmaya uğrayınız. Lazer merkezini size gösterirler. Bu merkezde vale ve otopark hizmeti sunulmaktadır.

Daphne Epilasyon bu merkezde hangi hizmetleri verilmektedir?

Bağdat Caddesi lazer merkezinde alexandrite lazer epilasyon, diode lazer epilasyon hizmetleri ile beraber yukarıda sıraladığımız fraksiyonel lazer tedavileri yapılmaktadır.

Daphne Suadiye lazer hizmetleri devam ediyor mu?

Maalesef yeni yapılanma ile sadece Caddebostan lazer merkezimizde hizmet vermekteyiz. Daphne Suadiye epilasyon hizmetlerinin tümüne bu merkezimizde devam edebilirsiniz.

Caddebostan lazer epilasyon, fraksiyonel lazer merkezi hangi saatlerde açık?

Caddebostan merkezimizde lazer epilasyon hizmetlerimiz saat 20’ye kadar verilebilmektedir. Fraksiyonel lazer hizmeti saat 18:00 da bitmektedir.

Kadıköy’de Bağdat caddesinden başka merkeziniz var mı?

Bağdat Caddesi üzerinde başka merkezimiz yok. Fakat Acıbadem semtinde Acıbadem Kadıköy hastanesinde de bu hizmeti alabilirsiniz. Yukardaki tüm uygulamalar Acıbadem lazer epilasyon ve fraksiyonel lazer merkezinde uygulanmaktadır.

Ütüleme epilasyon yapıyor musunuz?

Ütüleme epilasyon olarak bilinen epilasyon türü diode epilasyonun bir çeşididir. Diode lazer epilasyon farklı bir prosedürde uygulanmaktadır. Bizim tüm merkezlerimizde diode lazer epilasyon uygulanmaktadır. Bu anlamda ütüleme epilasyon yapıyoruz. Fakat ütüleme epilasyon olarak bilinen yöntemde yüksek dozlarda enerji kullanıldığı için şimdilik bu yöntemi uygulamıyoruz. Yani diode lazeri klasik şekli ile uygulamaktayız.

İğneli epilasyon uygulaması Bağdat caddesindeki merkezinizde var mı?

Biz Bağdat caddesinde merkezlerinizde iğneli epilasyon uygulaması yapmıyoruz. Tüm lazer çeşitlerinin bulunduğu bir klinik olduğumuz için iğneli epilasyona gerek kalmamaktadır. Çok nadir durumlar, örneğin beyaz kıllar için uygulama yapılacaksa sadece Beylikdüzü merkezimizde iğneli epilasyon yapıldığını söyleyebiliriz.

Bağdat Caddesi lazer epilasyon fiyatları diğer merkezlerden farklı mı?

Hayır. Bizim tüm merkezlerimizde olduğu gibi bu merkezimizde de ve Bağdat Caddesi lazer epilasyon fiyatları diğerleri ile aynıdır. Aynı şekilde tüm merkezlerimizde paket lazer epilasyon fiyatları için kampanya uygulanmaktadır. Fraksiyonel lazer fiyatları içinde aynı kurallar geçerlidir.

DAHA FAZLA

Bilgi Almak İstermisiniz?

HEMEN ARAYIN:
444 55 44

VEYA

Aşağıdaki formu doldurup Gönder’e tıklayın. En kısa sürede size yanıt verilecektir.

Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
Telefon Numaranız:
Mesajınız:
Videoda anlatılan uygulama bu merkezde mevcuttur.


css | xhtml

facebook icon Twitter paylaş Görseli