Lazer Merkezleri
Daphne Lazer > Merkezler > Acıbadem

Acıbadem Lazer Merkezi

Adres: Acıbadem Cd Tekin Sk No:8
Acıbadem
34718 Kadıköy / İstanbul Türkiye

Tel: 0216 544 44 44
Dahili: 44 63 veya 41 63
Pts-Cts 09:00 - 19:00 Paz Kapalı

Acıbadem semti için; Lazer Epilasyon ve Fraksiyonel lazer uygulamaları için yukarıdaki merkezi arayınız.

Acıbadem Lazer Merkezi

Acıbadem Lazer Epilasyon

Bu merkezde lazer epilasyon için en çok önerilen lazerler ile epilasyon yapılmaktadır. Alexandrite lazer epilasyon ve diode lazer epilasyon bu merkezde kullanılan epilasyon lazerleridir. Bu merkezlerde uzman doktorların kontrolünde lazer epilasyon işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Acıbadem lazer epilasyon uygulamaları bu merkezde dermatoloji bölümünde uygulanmaktadır. Lazer epilasyon Acıbadem Üsküdar, Ümraniye, Altunizade, Çamlıca, Beykoz, Kadıköy, Çengelköy için yularıdaki Daphne Lazer Acıbadem adresini öneriyoruz.Acıbadem Fraksiyonel Lazer

Bu merkezde uygulanan bir diğer uygulama da fraksiyonel lazerdir. Acıbadem merkezinde karbondioksit fraksiyonel lazer kullanılmaktadır. Karbondioksit fraksiyonel lazer bir cilt lazeridir. Dermatoloji bölümünde kullanılmaktadır. Dermatoloji uzmanları tarafından işlemleriniz yapılacaktır. Fraksiyonel lazer birçok cilt hasarının tedavisinde kullanılmaktadır. Bu iz tedavilerinin başında sivilce izleri ve sivilce lekeleri gelmektedir. Başka bir tedavi çatlak tedavisidir. Cilt çatlaklarında kullanılan en iyi yöntemlerden biri fraksiyonel lazerdir. Gözenek sıkılaştırma ve cilt gençleştirme fraksiynel lazerin en çok kullanıldığı tedavilerdendir. Göz altı morluklarında da tedavi edici etkisi ve başarısı yüksektir. Bu merkazde lazer ile siğil tedavisi yapılmaktadır. Ksantelazma ve sringoma adı verilen göz kapağı cildi hastalıkları da lazer ile tedavisi bu merkezde mümkündür. Ayrıca ameliyat izleri, yara izleri, yanık izleri gibi cilt izlerinin tedavisinde kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi, fiyatlar ve detaylar için bize mail yollayabilirsiniz

Acıbademdeki Merkezinizde Hangi Lazerlerle Epilasyon Yapılmaktadır?

Acıbadem lazer merkezimizde alexandrite lazer ve diode lazer ile epilasyon uygulamaları yapılmaktadır. Dermatoloji uzmanlarını verdiği karara göre size en uygun epilasyon yöntemi uygulanmaktadır.

Acıbadem Lazer Epilasyon Fiyatları Ne Kadar?

Acıbadem lazer epilasyon fiyatları tüm merkezlerimizde aynıdır. Uygulama bölgeye göre fiyatlandırılmaktadır. Ayrıca paket fiyatlar uygulanmaktadır. Birde bölgeye göre altı seans paket fiyatları uygulanmaktadır. Paket fiyatları oldukça avantajlıdır. Tüm bunları internet ortamında yayınlayamadığımızdan daha fazla bilgi için bize mail yollayınız. Doğrudan çağrı merkezimizi araya bilirsiniz.

Acıbadem Lazer Epilasyon Merkezleri Nerede?

Lazer merkezleri sayfamızdan tüm merkezlerimizin açık adreslerini görebilirsiniz. Acıbadem semtindeki lazer epilasyon merkezimize ulaşmak için Tekin sokakta bulunan merkezimizi arayabilirsiniz. Acıbadem caddesine çok yakın bir merkezdir. Kadıköy ve Üsküdar bölgesinden gelenler için en yakın merkezimiz burasıdır. Çamlıca tarafından veya Kadıköy tarafından Acıbadem caddesine girilirse Acıbadem tabelalarını takip edin. Karıştırırsanız birine sorunuz. Buradaki herkes Acıbademin bu en eski hastanesini size kolayca tarif edecektir. Ayrıca Acıbademin diğer lazer merkezleri için lazer merkezleri sayfasını ziyaret ediniz.

Acıbadem Hastanesi Lazer Epilasyon Merkezi Nerede?

Tüm Acıbadem hastaneleri lazer epilasyon merkezleri dermatoloji birimlerinde bulunmaktadır. Dermatoloji uzmanlarının denetimindeki bu merkezlere çağrı merkezinden ulaşarak randevu alabilirsiniz. Bu merkezler şimdilik İstanbul, Ankara, Kayseri, Kocaeli Ve Makedonya’nın başkenti Üsküp’te yer almaktadır.

Acıbadem Fraksiyonel Lazer Merkezlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Yukarıdaki tüm illerdeki merkezlerimizde karbondioksit fraksiyonel lazer kullanılmaktadır. Dermatoloji uzmanları ve plastik cerrahi uzmanları fraksiyonel lazer tedavilerini uygulamaktadır. Fraksiyonel lazer uygulamaları için doktorlarla ön görüşme yapmalısınız. Ön görüşmelerden ücret alınmamaktadır.

Acıbadem Lazer Merkezlerinde Ütüleme Epilasyon Yapılıyor Mu?

Klasik anlamda ütüleme epilasyon diode lazerler ile yapılmaktadır. Tüm merkezlerimizde diode lazer bulunmaktadır. Bu anlamda tüm merkezlerimizde ütüleme epilasyon olarak bilinen epilasyon yapılmaktadır.

Kadıköy’den geleceğim hangi merkeziniz en uygun?

Bizim lazer epilasyon Kadıköy için önereceğimiz iki merkezimiz bulunmaktadır. Bir tanesi Bağdat caddesinde diğer merkezimiz ise Acıbadem semtindedir. Kadıköy merkezden dolmuşlarla Acıbadem’e ulaşmak veya özel aracınızla gitmek kolaydır. Bu bölgede trafik yoğunluğu azdır. Bağdat Caddesi size göre ters istikamet olabilir. Fakat toplu taşıma ile gidip Bağdat caddesinin Caddebostan sahilinde inerseniz yürüyerek Bağdat caddesine ulaşabilirsiniz. Burada merkezimiz Caddebostan’da yer almaktadır. Bostancı, Küçükyalı , Kartal, Maltepe, Pendik tarafından gelenler için Bağdat caddesindeki merkezimiz daha uygun olacaktır. Üsküdar, Beykoz tarafından gelenler için ise en uygun merkezimiz Acıbadem merkezimizdir.

info@daphnelazer.com

DAHA FAZLA

Bilgi Almak İstermisiniz?

HEMEN ARAYIN:
444 55 44

VEYA

Aşağıdaki formu doldurup Gönder’e tıklayın. En kısa sürede size yanıt verilecektir.

Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
Telefon Numaranız:
Mesajınız:
Videoda anlatılan uygulama bu merkezde mevcuttur.


css | xhtml

facebook icon Twitter paylaş Görseli