üst görsel
Bacak Lazer Epilasyonu

Bacak Lazer Epilasyonu

Bacak bölgesinde tüylenme bazı ırklarda erkek ve kadınlarda yoğun olarak gözlenmektedir. Bizim gibi Akdeniz bölgesinde yaşayan insanlarda bacaklarda erkek ve kadında tüylenme gözlenebilir. Tamamen genetik kökenlidir. Bacaklarda tüylenme nadiren hormonsal nedenlerle sonradan oluşabilir. Bacaklardaki tüy sorunu yeni çıkan yöntemlerle dert olmaktan çıkmıştır. Lazer epilasyon ile bacak bölgesinde kalıcı kılsızlık sağlanabilmektedir. Bacak epilasyonu için öteden beri klasik ve geleneksel yöntemler kullanılmaktadır. Klasik yöntemlerin başında ağda ve epilatörler gelmektedir. Bazı batı toplumlarında bacak tüyleri için jilet kullanımı da mevcuttur. Fakat klasik epilasyon yöntemlerinin hepsi geçici ve uygulanmaları zor yöntemlerdir. Ağda ve epilatörler ise oldukça ağrılıdır. Maksimum bir ay durumu idare edebilirler. Bu yöntemlerin yerini bugün kalıcı yöntemler almıştır. Kalıcı epilasyon yöntemlerinin en çok tercih edileni lazer epilasyondur. Lazer epilasyon bacak uygulaması çok pratiktir. Klasik yöntemleri kendi kendinize uygulayamadığınız gibi saatleriniz alır. Oysa bacak lazer epilasyon uygulaması çok kısa sürer. Her iki bacak lazer ile neredeyse 1-1.5 satte taranır.

Bacak lazer epilasyonu öncesi ağda ve epilatör kullanımı bırakılmalıdır. En az bir ay boyunca bu yöntemlerin kullanılmamış olması gerekir. Lazer epilasyon bacak uygulamasından önce kıllar kısaltılır. İki bacakta tek tek atışlarla dikkatlice lazerle taranır. Boşluk kalmamasına dikkat edilir. Kıl kökleri etkilenir ve gelecek bir ay içinde yavaş yavaş dökülür. Birçok kadın lazer epilasyon ile bacaklardaki kıllardan kurtulmayı tercih etmektedir. Lazer bacak için tedavi amaçlıda kullanılır. Bacaklardaki kıl batmaları için lazer epilasyon en iyi tedavidir. Batıklar 3-5 seansta tamamen yok olur. Lazer epilasyonun bacak bölgesinde 6 seans uygulanması epilasyon için yeterli olmaktadır. Seanslar iki ay aralıklarla yapılır.

Lazer Epilasyon Bacak Fiyatları, Kampanyalar

Bacak lazer epilasyon fiyatları ve paket avantajları için sağ üstteki iletişim formunu doldurup bize yollayınız. İndirimli fiyatlar ve kampanyalar hakkında size bilgi verelim. Gönderdiğimiz mailden tüm bacak lazer epilasyon fiyatlarını, yarım alt bacak fiyatlarını ve yarım üst bacak fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca sizin için oluşturulan 6 seans bacak lazer paket indirimlerine de ulaşabilirsiniz. Hemen aramak ve randevu almak isterseniz çağrı merkezini arayabilirsiniz. Semte ve şehre göre doğrudan merkez aramak isterseniz lazer epilasyon merkezleri bölümündeki telefonlara bakınız.

Yazar; Daphne Lazer info@daphnelazer.com

DAHA FAZLA

Bilgi Almak İstermisiniz?

HEMEN ARAYIN:
444 55 44

VEYA

Aşağıdaki formu doldurup Gönder’e tıklayın. En kısa sürede size yanıt verilecektir.

Adınız Soyadınız:
Email Adresiniz:
Telefon Numaranız:
Mesajınız:
Lazer Epilasyon Bacak